Veri Kurtarma Hizmeti


veri

Her marka ve model harddiskten işletim sistemi, dosya formatı, veri türü, disk boyutu ne olursa olsun yüksek başarıda veri kurtarılması yapılır. Harddiskiniz çalışmıyor dahi olsa veya bilgisayarınız yangın sebebi ile kullanılamaz hale bile gelse harddiskten veri kurtarması işlemini yapabilmekteyiz.
Veri kurtarma, bozulma veya silinme yüzünden erişilemeyen bilgisayar hard diskleri, harici sürücüler, optik cihazlar, teyp kartuşları (DLT, DAT, LTO), CD/DVD, USB flash bellekler, bellek kartları (SD, xD, CF) elektronik kayıt ortamlarındaki verilerin çeşitli tekniklerle geri getirilmesi işlemidir.Veri kaybı genellikle yazılım hataları, işletim sistemi problemleri, bilgisayar virüsleri yüzünden yaşanılabildiği gibi, mekanik, elektriksel veya insani hatalar sebebiyle de gerçekleşebilir.


Veri kurtarma hizmeti alınacak doğru yeri tespit için birkaç tavsiye! Çok kolay, imkansız gibi abartılı, deneyin bir şey olmaz gibi ciddiyetsiz ifadeler kullananlardan; yüzde yüz garantili (!) veri kurtarma işi yapanlardan; yurt dışından on binlerce yada yüz binlerce dolarlık cihaz ve yazılım getirdiğini iddia edenlerden; Google ve benzeri arama motorlarının kenarlarını-köşelerini parselleyen vitrin-tabela firmalarından; şahıslardan, çünkü veri kurtarma hizmeti kurumsal bir hizmet olmalıdır; asıl işi bu olmayanlardan; elinde mucizevi alet ve programlar olduğunu iddia edenlerden UZAK DURUN!. Konu ile ilgili detay bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

veri2

Profesyonel hizmet kalitesi

Analiz ve veri teslim sürecinin hızlı olması

Yüksek başarı oranı

%100 gizlilik prensibi ile çalışma

Türkiye'deki tek temiz oda (cleanroom)

Tecrübeli ve sertifikalı personel kadrosu