2. El Bilgisayar Alımı


Şirketinizde belirli periyodlarla satışına karar verilen 2.el veya kullanım dışı kalmış; bilgisayar, laptop, pda, yazıcı, sunucu vb gibi... IT ekipmanlarınızın envanterini aşağıdaki formu doldurarak bize gönderiniz.

2.EL Ürün Alım  (Kurumsal- Bireysel)

Uzman ekibimiz envanterinizin geri alım bedelini hesaplayarak en geç 3 saat içerisinde size geri alım bedeli teklifimizi sunacaktır.

Eğer satılacak ürünleriniz için belirli bir envantere sahip değilseniz bizimle temasa geçerek ÜCRETSİZ envanter dökümü oluşturma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu uygulama için önceden sizin belirlemiş olduğunuz tarihte ekibimiz şirketinize gelip sizin adınıza bu envanteri oluşturacak ve geri alım bedelini hesaplayarak size rapor halinde sunacaktır. Böylelikle envanter oluşturmak için zaman ve iş kaybınız olmayacaktır. 

Genel olarak kurumsal firmalar bu tarz ürünlerini öncelikle kendi personeline satma kararı alırlar. Fakat bu karar bazı istenmeyen durumlara yol açmaktadır. Personelinize sattığınız 2.el üründe herhangi bir arıza veya sorun oluştuğunda direkt olarak şirketinizin IT departmanı bu sorunla yüz yüze kalmakta ve sıkıntı yaşamaktadır.

Bu gibi durumların yaşanmaması için talebiniz doğrultusunda sizden satın aldığımız 2.el ürünlerinizin satışını personelinize direkt olarak bizler yapabilmekteyiz. Ürünlerin alımını gerçekleştirdikten sonra ekibimiz tarafından tamamı test edilir ve gerekli onarımlar yapılır. Sonrasında sizin belirleyeceğiniz satış bedelinden personelinize satışı yapılır. Satış sonrası üründe herhangi bir arıza meydana gelmesi durumuında personeliniz bizimle temasa geçerek gerekli çözüme ulaşır.  Personelinize satılan tüm 2.el ürünler firmamız tarafından 3 ay garanti altındadır. Böylelikle IT departmanınız gereksiz iş yükünden kurtulur.

GERİ ALIMINI YAPTIĞIMIZ 2.EL ÜRÜNLER

  • Masaüstü bilgisayar
  • Dizüstü bilgisayar (Laptop)
  • Sunucu ve kabinetler 
  • Monitör ( LCD)
  • Yazıcı
  • Network ürünleri
  • Kablo ve yan ürünleri

Satmayı planladığınız ürünlerinizde çalışır durumda olma şartı aranmamaktadır.
Ürünler; arızalı, kırık, eksik parçalı veya hurda olabilirler. Geri alım bedeli hesaplanırken fiyatlandırma ürünlerin genel durumları göz önünde bulundurularak hazırlanır.